• Energetika

    Samostatný energetický zdroj skýtá velký potenciál v rámci nákladů, úspor a v neposlední řadě i bezpečnost dodávky energie i pro třetí osoby. Energetika patří k nejsledovanějším průmyslovým odvětvím a to nejen v ČR, ale v celé Evropské unii. Samostatné energetické zdroje jsou využity pro vlastní potřebu, ale mohou se stát i strategicky důležitým zdrojem tzv. ven. Za poslední více jak jednu dekádu bylo v českých zemích proinvestováno mnoho miliard korun do zateplení budov, jejíž cílem měla být úspora výdajů v oblasti energetiky. Fakturace za energie firmám rostou. Řešení je v projektu vlastní energetický ostrov.

Investovat do nezávislé vlastní energetiky je vaší výhodou, která přinese nezávislost, ale také finanční výhody.

Prodej energie

Ušetříme Vám pro podnikání čas i peníze změnou dodavatele energií.
Ušetříte náklady na domácnost a to změnou dodavatele energií.
Rádi byste ušetřili, ale nemáte čas řešit změnu dodavatele energií ? Vše vyřídíme s vámi.
S námi ušetříte až několik tisíc korun vůči tradičním dodavatelům. Stačí s námi podepsat smlouvu a vše ostatní nechte na nás.

Kogenerační systémy – nezávislé energetické ostrovy
V dnešní době stále se zvyšujících nákladů na teplo a teplou vodu je prvořadým cílem každého odběratele úspora. Úsporu lze získat instalací moderních technologií, které umožní vlastní řízení spotřeby a nákladů. Moderní technologie kogeneračních jednotek Capstone dodávané naší společností činí odběratele nezávislými na externích dodavatelích a zároveň zajišťují plnou kontrolu vlastním provozem zařízení.

Financování projektů
Pro všechny zákazníky nabízíme zajistit financování projektů formou ECP. Tato metoda znamená, že k financování investice nejsou potřeba žádné vlastní prostředky (úvěr, fond oprav apod.). Investice je umořena z úspor nákladů, které instalace nového zařízení přinese. Případná rizika nese naše společnost.

Zajištění dodávky plynu a odběr elektrické energie
V rámci optimalizace nákladů, nabízíme zajistit individualizovanou nabídku pro odběr plynu a při instalaci kogenerační jednotky zajistíme odběr resp. odkup přebytečné elektrické energie.

Finanční služby
Naše finanční divize vyhledává firmy s vysokým rozvojovým potenciálem a formou equity a ventures kapitálu podporuje podnikatelské subjekty v jejich rozvoji.
Pro začínající podnikatele zároveň poskytuje službu „Smart money“. Tzn., že kromě financování rozvoje, poskytuje také vlastní manažerské know-how vč. networkingu. Také pomáhá se zakládáním ekonomických aliancí a klastrů.
Další zájmovou oblastí jsou společnosti vykazující nákladové rezervy, nevyužitá aktiva a neefektivní struktury.
Zhodnocení investic je zajišťováno formou IPO, prostřednictvím dividend (dividendová strategie) nebo zhodnocením akcií (růstová strategie).


Máte-li zájem o naše produkty, kontaktujte nás